Kuidas teha pulmavideot?

Kuidas teha pulmavideot? Miks teha pulmavideot? Kes teeb pulmavideot? Kui palju see maksab? Kohe ütlen sulle!!!

Pikk paus on vahele trüginud aga oli ka põhjust eemal olla. Nimelt on palju huvitavaid projekte, tööotsi ja tegelasi mu ellu ilmunud.

Kui 2016 aastal koosnesid mu argipäevad peamiselt interneti turundusest, andmeanalüüsist ja väikefirmade konsulteerimisest, siis käesoleva aasta märksõnaks on raudselt VIDEO.

Juhtumisi tegelen ka sellise modellibisnessi nagu QOQO Top Models vedamisega. Ja vot see on üks isevärki äge firma ma ütlen. Tegelt kah. Lisaks paljudele toredatele naistele olen pidevalt ümbritsetud ka igasugu ägedast foto- ja videotehnikast. See QOQO kontor on nagu poissmehe märg unenägu. Seda peab nägema. Ausõna!

Aga nüüd asja juurde.

Meil käib siin pidevalt üks pildistamine ja filmimine. Muidugi oli vaid aja küss, et keegi kutsuks mind oma misiganes üritust filmima. Andsin sõrme läks ka käsi.

Viimati sai käidud sõbra pulma filmimas ja allolevas videos just pulmavideo tegemisest räägingi. Aga kõigepealt lõpptulemus ise ja need ei ole võtted saatesarjast prooviabielu:

Ja nüüd siis mõned minu poolsed videokommid. Mu pruudid ja härrad! Algab lühikursus “Kuidas teha pulmavideot ja kui palju see nali maksab”!!!

Üks video ütleb rohkem kui 1000 pilti !!!

 

 

 

You may also like...